FAQ

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ
ZADAWANE PYTANIA

Prime Cars to broker samochodowy, który zajmuje się sprzedażą samochodów na preferencyjnych warunkach. Współpracujemy z większością dostępnych na rynku marek takich jak SKODA, MAZDA, TOYOTA, FORD, OPEL, MERCEDES, BMW, BENTLEY, MCLAREN, LAMBORGHINI, LEXUS, AUDI, PEUGEOT, VOLKSWAGEN, KIA, HYUNDAI, RENAULT, SEAT.

Sprzedajemy samochody z polskich sieci dilerskich, dopasowane do potrzeb naszych Klientów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi i satysfakcji konsumenta. Naszym głównym celem jest oferowanie auta w najbardziej korzystnych cenach, przy zachowaniu wszystkich warunków jak w przypadku zakupu w salonie, czyli pełnej gwarancji i najwyższej jakości.
Jako broker samochodowy Prime Cars w swojej ofercie proponujemy naszym klientom samochody dostępne od ręki, bądź pod indywidualne zamówienie. Auta pochodzą wyłącznie z polskich autoryzowanych sieci dealerskich i posiadają wszystkie fabryczne gwarancje.
Oferujemy szeroki wachlarz dostępnych form finansowania takich jak: leasing, najem długoterminowy, kredyt czy pożyczka. Forma finansowania zakupu samochodu zostanie wybrana wspólnie – doradzimy, która będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjna. Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z większością firm leasingowych i banków przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Zobacz samochody
naszych klientów

Poznaj dogodne
formy finansowania

Przewiń do góry

PRZEBIJEMY KAŻDĄ OFERTĘ

otrzymaną w autoryzowanym salonie samochodowym i przygotowaną dla Klienta indywidualnego. Wypełnij poniższe pola lub dołącz specyfikację techniczną samochodu, a my wrócimy do Ciebie z ofertą o jakiej nie śniłeś!

Masz specyfikację techniczną? Dołącz ją tutaj: (jako pdf lub jpg)